logo
0216 386 70 23 0532 494 20 76
2019 SAÇ RENGİ TRENDLERİ

2019 SAÇ RENGİ TRENDLERİ

Makalesindesiniz
Kategorileri: Nedir, Genel
Tarih: 2019-01-25 03:29:07

DÜNYACA ÜNLÜ İSİMLERİN TERCİHİ OLAN SAÇ STİLİSTİ  
TOPRAK ŞEKER'DEN

2019 SAÇ RENGİ TRENDLERİ...

Dünyanın en iyi 10 salon tasarımlarından biri olarak seçilen Toprak Şeker, 2019 saç renkleri ve trendlerini belirledi. İşte 2018-2019 Sonbahar / Kış sezonunun saç rengi trendleri...

Espresso Keyfi

Bu sezon yine Kahverengi tonları oldukça ön planda...Soğuk kış günlerini ısıtan sıcak espresso koyuluğundaki kahverengi saçlar daha derin ve gizemli bir görünüm katıyor.

 

Sarı Sıcak

Modası asla geçmeyen sarı saçlar sezonun trend renkleri arasında ön sıralarda yerini alıyor. 80'li yılların akımı olan koyu saç dipleri ile sarı saç kullanmak isteyen kadınlara müjde...! Sezonun başlıca trendleri arasında yer alan koyu dipler, sarı saçlar 2019'un favorilerinden... Ayrıca sıcak ve soğuk renklerin karışımı olan sandre dediğimiz tonlar sarı saç renkleri arasında oldukça revaçta.

 

Balyajda Akdeniz Esintisi

Kahve, karamel ve sarı gibi renklerdeki muhteşem uyumuyla göz kamaştıran "Akdeniz Balyajı" koyu renk saç tercih eden hanımların görünümüne yumuşak bir etki sağlıyor.

 

Akıllı Mor, Tatlı Pembe

Pembe ya da mora yakın tonlar bu kış saçların arasında dağınık biçimde yayılarak görünümünüze farklı bir renk katıyor. Marjinal ve özgür ruhlu hanımların seveceği bu renkler havanızı değiştiriyor.

 

Sıcak Tarçın

Sarışın mı, yoksa kızıl mı? Biraz bakırla renklendirilen sarıya dönük tarçın rengi 2019'un trendleri arasında... Özellikle açık tenli kadınların çok beğeneceği sarıya dönük tarçın renkli saçlar oldukça iddialı bir görünüm sağlıyor.

 

Gece Siyahı

Vazgeçilmez siyah bu sezon parlak değil. Işıltıdan uzak, daha yoğun tonlardaki siyah renk saçlar, yıldızlı Akdeniz gecesi sıcaklığında...

Önerilen Makaleler

2004 yılının itibaren bayan kuaförü sektörüne yep yeni bir anlayışla giriş yapan Toprak Şeker , saç boyama teknikleri, saç uzatma sistemleri,çoklu boya teknikleri üzerine geliştirdiği özel formüller sayesinde sektörün öncü markalarından birisi olmayı başarmıştır.

Sosyal Medyalar

Copyright © 2020, Toprak Şeker Tüm Hakları Saklıdır. Powered By Bizce Yapım