logo
0216 386 70 23 0532 494 20 76
Toprak Şeker Kuaför

Toprak Şeker Kuaför

Makalesindesiniz
Kategorileri: Nedir, Genel
Tarih: 2019-02-22 04:16:35
Moda trendleri sadece kıyafetlerle olmaz, moda makyaj, moda saç, moda kıyafet kısacası zamanı tanımlayan o anı anlatan önemli özelliktir. Sizlere bu yazımızda dünyaca ünlü bayan saç tasarımcı Toprak Şeker’den bahsedeceğiz.

Kadınların saça olan ilgisi tartışılmaz, zaten saç görsel olarak kadının olmazsa olmazı bizce, özellikle sarı saç kadına çok yakışır göze hoş görünen mükemmel bir kadın olmak için kesinlikle tavsiye edeceğimiz renktir. Sizlere öyle bir kuaför tercihimiz olacak ki Ünlülerin tercihi dünyadan özel uçaklarla ülkemize gelerek Toprak Şeker Kuaförü tercih eden misafirlerini yakın zamanda vip araçlarla müşterilerini adreslerinden alıp kuaför sonrası evlerine veya gitmek istedikleri adreslere bırakmayı hedefliyor.

Toprak Şeker Kuaför
15 senedir bayan kuaförü sektörüne mükemmel yeniliklerle giriş yapan Toprak Şeker , Saç boyama tekniği, saç uzatma teknikleri, çeşitli boya teknikleri üzerine geliştirdiği önemli formüller sayesinde kuaförler arasında öncü marka bilinilirliği olmayı başarabilmiştir.
Toprak Şeker yurt içi ve yurt dışından ziyaret eden sayısız misafirine İstanbul Kadıköy bulunan Ziverbey Köşkünde hizmetler sunmaya Modayı, trendleri takip etmeye yeni trenler geliştirmeye devam etmektedir.

Bu sene sarı saç modası devam ederken sizlerde mutlaka mu mükemmel trendlerin takipçisi kısacası sarışın fabrikası olan kuaförün sosyal medya hesaplarını ziyaret etmenizi öneririz.

Önerilen Makaleler

2004 yılının itibaren bayan kuaförü sektörüne yep yeni bir anlayışla giriş yapan Toprak Şeker , saç boyama teknikleri, saç uzatma sistemleri,çoklu boya teknikleri üzerine geliştirdiği özel formüller sayesinde sektörün öncü markalarından birisi olmayı başarmıştır.

Sosyal Medyalar

Copyright © 2020, Toprak Şeker Tüm Hakları Saklıdır. Powered By Bizce Yapım